fbpx

інжинірингова школа

 повного дня 

ефективне поєднання
​шкільної програми та
​технічного розвитку

відкрито набір на 2022/2023 навчальний рік

#brobots  школа 

Загальноосвітня школа з технічним спрямуванням

Технології - це майбутнє. Ми концентруємось на математично-природничих науках, а також, на програмуванні та робототехніці.

Нам не байдуже

Ми включені в дітей, розуміємо, що з ними відбувається, які у них сильні сторони і які зони розвитку, яка динаміка в кожному окремому класі, на що ми можемо вплинути і що змінити.

Баланс в усьому

Ми не кидаємось у крайнощі і намагаємось тримати баланс в усіх питаннях:
- між технічним та гуманітарним
- між заохоченням і примусом
- між ціною та ефективністю
- між свободою та відповідальністю
- між результатом і процесом

Школа - живий організм

Ми не вважаємо себе абсолютно правими, постійно вчимося, передусім у наших учнів та їхніх батьків. Аналізуємо що відбувається в школі, експериментуємо, впроваджуємо нові підходи та відмовляємось від практик, що не працюють. Школа - живий організм, що постійно розвивається та має адаптуватись до навколишнього мінливого світу.

photo_2022-08-04 12.57.47

#brobots працюватиме  очно  в Києві з вересня!

Наше приміщення в підвалі актом обстеження комісії за участі представника ДСНС визнане як придатне для використання у якості найпростішого укриття, а це, відповідно до чинного законодавства, дає нам змогу проводити  офлайн  заняття в школі з вересня 2022.

підходи до  навчання 

Загальна

шкільна програма

Загальноосвітня програма включає всі необхідні предмети звичайної школи, але методика викладання та підходи у навчанні сучасні та цікаві.

Технічна

спеціалізація

Велику частину навчання займає технічна частина. Технології включені у всі процеси в школі, а сучасні майстерні незамінні в реалізації будь-яких проектів.

Soft Skills

та розвиток

Гармонійний розвиток – запорука успішного майбутнього, тому багато уваги приділено командній роботі, публічним виступам, спорту, спільним походам та активностям.

як працює  школа 

час
роботи

09:00​ - 19:00

Школа повного дня, забезпечуємо цікаве та продуктивне перебування повний робочий день

09:00 – 13:00 | Загальноосвітня частина

14:00 – 17:00 | Технічне спрямування

17:00 – 19:00 | Project time – вільний час для відпочинку чи роботи над власними проектами

харчування
у школі

Організоване збалансоване харчування учнів згідно з віковими нормами:

10:00 – 10:15 | Вранішні снеки, солодощі, фрукти, йогурти

13:20 – 14:00 | Обід: повноцінні гарячі перші та другі страви, напій

15:40 – 16:00 | Підвечірок: запашна випічка із напоями

Протягом дня | Доступні вода, чай

#brobotsCafe  | В нашому кафе можна придбати солодощі та снеки за внутрішню валюту – #BroCoins

система
оцінювання

Система оцінювання, що діє у школі, адаптована до університетської болонської системи та складає від 0 до 100 балів.

Учні отримують оцінки за навчання та засвоєння навчального матеріалу.

Модульна система заліків. Навчальний матеріал поділено 2-3 тижневими періодами за темами – модулями. В кінці кожного модуля проходить залік та виставляється оцінка. Батьки можуть встановлювати прохідний бал за кожним предметом, контролюючи таким чином, рівень знань, що отримує їх дитина.

Атестація по загальноосвітнім дисциплінам за державним стандартом відбувається в дистанційній формі у ліцензованого оператора кожного семестру.

навчальні
авдиторії

Кожний клас базується у своїй авдиторії, де учні можуть безпечно зберігати свої особисті речі та все що необхідно для навчання, не забираючи їх додому.

Майстерня – універсальна авдиторія, що обладнана всім необхідним для навчання, конструювання, макетування, паяння. А спеціалізовані інструменти, такі як, лазерний різак та 3D – принтер, стануть завжди у нагоді при створенні своїх проектів.

#brobotsCafe – сучасна їдальня, яка часто стає для наших учнів не тільки місцем для прийому їжі, а й зоною для настільних ігор та соціальних активностей, таких як: загальні збори та засідання шкільного парламету.

шкільне  життя 

#bro  команда 

dou_photo__57

Коли у вересні 2019 року у Києві запрацювала приватна інжинірингова школа Brobots, її засновники, Пилип Духлій та Дмитро Корнієнко, уявляли собі, що заклад кардинально відрізнятиметься від типової загальноосвітньої школи. За задумом, у їхній школі навчання мало поділятися не на конкретні предмети, а на проєкти, в яких поєднуються знання з різних дисциплін (оскільки саме в такому вигляді людина виконує завдання в реальному житті).
Стаття на dou.ua

Юлія

викладає математику
та фізику
Математика може бути цікавою, якщо шукати правильні вирішення задач разом, без паніки та надмірного навантаження. Ця важлива дисципліна вивчається в нашій школі на серйозному рівні з доступними всім школярам поясненнями та розв‘язками, а головне - знаходженням спільної мови з учнями.

Василина

кураторка,
викладає мову та літературу
Протягом 2 років працювала вчителькою в рамках програми "Навчай для України".
У своїй роботі використовує творчі завдання та вправи, завдяки яким учні вчаться аналізувати інформацію, ставити запитання та висловлювати свою думку.

Ніно

кураторка,
викладає світову літературу
Планує органічно інтегрувати основи історії мистецтв під час уроків світової літератури.
Сподівається зацікавити дітей таким прозовим стилем як есе адже написання есе -це дуже цікава практика, яка вчить мислити та виражати глобальні думки лаконічно

Анна

вчитель молодших класів,
викладає образотворче мистецтво
Людина, що може розробити методику навчання молодших школярів чи провести арт-терапію. Постійно покращує свої професійні навички та шукає нові підходи в спілкуванні з дітьми. Основна задача полягає в грамотному поєднанні важливих елементів навчального процесу та ігрових активностей.

Наталя

викладачка
української мови
Авторка та викладачка відеоуроків української мови для учнів 6, 10 та 11 класів проєкту «Всеукраїнська школа онлайн»
Любить розповідати випадково почуті та помічені історії з життя, їх можна знайти за хештегом у Facebook #kyivtalks

Тетяна

викладає
фізику
Вивчення фізики формує науковий стиль мислення, який характеризується фундаментальністю та відтворює об’єктивну картину світу за допомогою аналізу і синтезу.
З часом можна забути деякі фізичні терміни та формули, але відкритість до нових знань та незалежність думок залишаться на все життя.

Ірина

викладає
хімію
Практик-дослідниця в хімічній лабораторії, володіє методами оцінки харчової та косметичної продукції, принципами складання рецептур. на деякі з розроблених технологій має патенти України.

Інна

викладає
біологію
Своїм вигідним вмінням вважає здатність розбиратися в мікроскопах, готувати живі мікропрепарати і демонструвати їх у найвигіднішому світлі (як правило в темному полі і dic контраст круто виглядає).
Має досвід роботи в генетичній лабораторії і, відповідно, цікаві теми для спілкування з старшокласниками.
Може розвіяти міфи щодо вакцинації.

Олександр

викладає
алгебру та геометрію
магістр факультету кібернетики КНУ випускник програми Навчай для України вчитель в ліцеї КНУ ім. Шевченка інтереси в математиці дуже досить суперечливі — з одного боку, палкий прихильник олімпіадної математики та не практичних красивих задач, з іншого — наразі зосереджений на математиці для всіх — як показати кожному можливості математики для реального життя

Анна

викладачка філософії
аспірантка НПУ ім.Драгоманова. долучена до створення навчальних продуктів МАН проводить приватні та публічні лекції на суспільну тематику цікавиться сучасними трендами. Навчає за допомогою комбінації класичного та альтернативного методу

Євген

шкільний психолог
Завжди на обороні психологічного стану вчителів та дітей
дитячий і підлітковий психолог, гештальт терапевт базову освіту магістратура педагогічна психологія, закінчив другу ступень в гештальт підході, підвищення кваліфікації на третій ступень сертифікований на спеціалізаціях "гештальт терапія в роботі з дітьми", "гештальт терапія в роботі з парами" великий досвід роботи з дітьми та підлітками керуючий дитячих і підліткових терапевтичних груп.

Лілія

веде технічні проекти
викладає 3D моделювання, HTML/CSS, Scratch, Blender.
Має досвід викладання онлайн, співпрацювала з онлайн-школою, де навчала дітей з різних куточків світу: Балі, Німеччини, Латвії, Англії, та інших країн.
Активно вивчає 3D-візуалізацію та 3D-друк, віртуальну реальність
Розробляє курси для дітей з візуального програмування та 3D моделювання.

Антон

викладає географію та
природознавство
Військовий картограф, закінчив Географічний факультет КНУ з напряму міжнародної рекреації. Впевнений, що вивчення географії при належному підході - це просто та легко. Єдине, що необхідно - зацікавленість, без якої неможливе розуміння просторового сприйняття навколишнього світу.

Назар

викладає
історію
Студент 5 курсу історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Історією займав призові місця в різноманітних конкурсах, дебатних змаганнях та олімпіадах на всеукраїнському рівні

Денис

веде технічні проекти
викладає геймдев Construct 3
top rated фрілансер, інді-розробник створив власний курс для поглибленого навчання gamedev‘у від самих азів до публікації проекту. Навчання охоплює різні рівні складності: від створення прототипів та до багатокористувацьких ігор за допомогою плагінів. має досвід роботи з клієнтами із різних країн, працює на постійній основі в британській компанії.

Максим

веде технічні проекти
Робототехніку та 3D моделювання
Аспірант кафедри ракетобудування в ХАІ. Впевнений, що навчання може бути цікавим та наочним завдяки технічним та інженерним проєктам.

Дмитро

Викладає Blender
та геймдев на Unity

Артем

веде наукові проекти
викладає природничий курс Natural Science
Як працює еволюція? Чому без фізики неможливо пояснити життя? У курсі Natural Science Артем відкриває дітям навколишній світ у переплетінні біології, фізики та хімії. Біолог четвертого курсу Інстиуту високих технологій

англійська з  Green Country 

Учні #brobots вивчають англійську за програмою та з викладачами мережі шкіл “Грін Кантрі” - найбільшою мережею шкіл англійської в Україні що має 20 років досвіду та навчає близько 25 тисяч студентів за рік.

Підхід “Змішане навчання” (Blended learning), що поєднує групові офлайн заняття із заняттями на інноваційній платформі “24 Easy Steps”. Це дозволяє зацікавити та буквально оточити учня англійською.

Концепція “Перевернутий урок” (Flipped Classroom) дозволяє зосередити всю увагу під час занять на учнях та практичному застосуванні мови.

Кожен учень отримує навчальний комплект, в який входить паперовий підручник “Notes by Green Country” та доступ до онлайн-платформи “24 Easy Steps” (на якій розміщені інтерактивні завдання для підготовки до занять - Self-Study).

Регулярні уроки з Native Speaker, що дозволяє подолати мовний бар'єр та почати спілкуватись вже з перших уроків на цікаві теми у форматі Speaking Club.

наша 
 мета 

Випускник інжинірингової школи #brobots отримає компетентності відповідно до державних стандартів Нової Української Школи і буде підготовлений до сучасних вимог корпоративного ІТ-сектору.

Отримав знання з поглибленого курсу математики, фізики і суміжних наук

Вільно володіє українською та англійською мовами

Має практичні навички з розробки власних інженерних та дослідницьких проектів

Має критичне та інженерне мислення, навчений ораторському мистецтву

Має практичне уявлення про ведення власних фінансів, підприємницьку діяльність, захист та реалізацію своїх прав

Вміє формулювати та відстоювати власну точку зору, має активну громадянську позицію

Поділяє принципи здорового способу життя, дбайливо ставиться до довкілля

Відчуває власну національну ідентичність, поділяє європейський вектор розвитку України

Має амбіції, сили та навички змінювати світ, створювати новий інноваційний продукт

Має сформовану жагу та навички до самовдосконалення, розвитку, опанування нових знань

яка  вартість? 

навчання

16 500₴

на місяць*

Оплата тільки за 10 місяців на рік.

Навчання 9:00 – 19:00

Користування майстернею

Відвідування гуртків на вихідних

 

* діють знижки для другої дитини

харчування

від 150₴

в день

Повноцінне харчування в обід. Перекуси входять у вартість навчання.

екстернат

3000₴

на рік*

Дистанційний екстернат в ліцензованій школі, для отримання атестату державного зразка.

* оплачуюється одразу рік навчання, вартістю 3000 грн. на рік для 3, 4, 5, 6, 7, 8, та 4000 грн. на рік для 9, 10, 11 класів

записатись
 на зустріч 

Кловський узвіз 8,

Київ, Україна, 01021