fbpx

новини з  facebook 

brobots

3 days 12 hours ago

З вересня ми запроваджуємо можливість навчання онлайн у #brobots

📈 Ще з карантину, рівень знань наших учнів, під час навчання у дистанційному форматі, був співвідносний офлайновому. На час військового стану ми відновили заняття в онлайн режимі та змогли повністю осягнути заплановану навчальну програму.

Яка модель роботи нашої школи з вересня?

👩🏻‍🏫 частина дітей продовжить навчатися очно в авдиторії чи майстерні;

🧑🏻‍💻 інша частина учнів (приблизно 2-4 у кожному класі) матиме змогу долучатись до уроків дистанційно. Спеціальне посилання надасть доступ до конференції на комп’ютері в класі. Таким чином учні будуть бачити вчителя та дошку, чути все що відбувається в навчальній аудиторії.

Звичайно, учні на дистанційці будуть у меншій мірі проживати досвід присутности, порівняно з тими, що будуть знаходитися безпосередньо у класі. Тим не менш, ще з часів дистанційного навчання на карантині, ми постійно покращуємо якість відео та звуку, щоб забезпечити якісний конект, а наші вчителі можуть заохотити як тих учнів, що прийшли до класу, так і тих, що долучаються дистанційно.

🐠 Всі уроки записуються, а записи доступні для наших учнів.

✅ Для покращення якості навчання та контролю над здобутками учнів в онлайні, ми будемо проводити додаткові консультації з ключових предметів (алгебра, геометрія, фізика, українська мова), і таким чином підтримуватимо освітній рівень наших учнів, що навчатимуться віддалено.

Детальна інформація про школу – на нашому сайті:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 week 2 days ago

🤖 Привіт! Ми школа #brobots і у нас продовжуєтсья набір у 3-11 клас!

🤔Для кого наша школа?

Чесно кажучи, для усіх дітей, що прагнуть отримувати якісні та актуальні знання.
Проте, ми акцентуємося на природничих дисциплінах та технічних заняттях. Кожен рік учень має підготувати і продемонструвати власний проєкт, чи то з програмування, з 3D-моделювання чи з робототехніки.
Наші учителі надають пул тем та готують дітей до реалізації проєкту.
Після завершення першого півріччя, учень демонструє проміжково виконану задачу чи презентує готову роботу. Наша комісія та учителі дають поради та допомогають покращити розробку.
Ми підтримуємо тих учнів, які проявляють бажання та зацікавлення до певних тем та практичних задач, хочуть запустити власний стартап чи на профільному рівні займатися хімією чи фізикою.

🤓 Як у нас навчатися?

Весело, але складно. Наші вчителі пояснюють теми просто та доступно, проте ми також вимагаємо високого рівня знань та обов’язкового виконання домашніх завдань.

🤩 Про атмосферу школи.
Ми підтримуємо дружні стосунки між дітьми з різних класів, створюємо загальні заходи у школі чи ходимо в походи, відвідуємо музеї та парки розваг.

Ми маємо якісне укриття, де є вихід через двері та вікна, тому під час повітряної тривоги та небезпеки, учні можуть продовжувати навчання там.
Ми торбуємося щодо безпеки, тому ретельно перевіряємо все в школі та навчаємо дітей правильно евакуюватися на уроках спортивного виживання.

Для тих, хто все ж хвилюється за безпеку дитини, чи знаходиться в іншому місті, ми маємо опцію онлайн-навчання.

Ми чекаємо на нових учнів, щоб з вересня наша школа наповнилася дитячими усмішками та активністю.

ℹ️ Деталі та реєстрація за посиланням:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 week 5 days ago

НБУ повідомляє: на цей пост можна дивитися і обов‘язково слід ставити лайки 💲!

Якісна освіта та безпека дитини зараз на вагу золота!

Наша технічна школа #brobots продовжує набір у 3-11 класи.

Якщо ваша дитина фанатіє від сучасних технологій, мріє будувати ракети та знає, що таке «Starlink», то ми чекаємо саме на неї!

Рівень технічної освіти в #brobots залишається на висоті МКС, учителі постійно вдосконалюються, наче воїни-джедаї, а юні падавани мріють так само круто кодити чи розв‘язувати математичні задачки.

🇺🇦 У нашій школі є всі безпечні умови для комфортного навчання під час військового стану.

🫡Деталі та реєстрація - на нашому сайті:

brobots.org.ua/school/

brobots

2 weeks 3 days ago

Відкрито набір у нашу школу #brobots!

Школа #brobots – це:

– найкращі вчителі, які просуваються в навчанні стежинами програми МОН, але при цьому встигають давати більше матеріялу, подавати його інтерактивно та цікаво; акцент на математиці, фізиці та українській мові;

– технічна освіта – одна з найкращих в Україні. Ми маємо великий спектр вивчення: від фотошопу до python, від arduino до воасносконструйованих приладів;

– невеличкі класи, де кожній дитині приділяється багато уваги, підхід до її проблем у навчанні майже індивідуальний;

– тепла та дружня атмосфера. Учні школи мають багато спільних заходів та спілкуються один з одним, уникаючи конфліктів та сварок. Здебільшого їх об‘єднує жага до знань та любов до технічних дисциплін;

- ми маємо пул «незвичних» предметів, які діти відвідують з цікавістю, це, наприклад, спортивне виживання, психологія чи філософія. Окремо запрошуємо спікерів та цікавих гостей для ширшої обізнаності учнів;

- ми мотивуємо наших учнів до навчання через всілякі бонуси, спільні поїздки та конкурси. Декілька разів на рік проводимо «битву роботів», де учень-переможець може отримати цінний приз;

- додатково учні #brobots можуть відвідувати різні гуртки, наприклад, з хімії чи програмування;

- ми маємо зони для відпочинку, ігор та прогулянок, у тому числі захищену та обладнану ділянку на вулиці;

– у цьому році ми плануємо працювати офлайн, але відкриваємо і можливість онлайн навчання.

Записатися на зустріч з нами та довідатися більше про школу можна на сайті:

brobots.org.ua/school/

Також, ви можете писати нам у приватні повідомлення, або в коментарі.

Чекаємо на вас!

brobots

4 weeks 1 day ago

Ми пішли на літні канікули і вже навіть відсвяткували кінець навчального року, проте здобутками наших учнів ділитися можна цілу вічність 😍

😎 Зробили спеціально для вас відосик про проєктні роботи з геймдеву. Це просто щось космічне 🚀!

🤔 Чекаємо, коли ж Steam запропонує нашим учням контракти.

До речі! Стати частиною технічної сім‘ї броботсів може кожна дитина, адже ми знову запустили набір до нашої школи!

🔗Посилання:

brobots.org.ua/school/

Далі – більше цікавинок і сюрпризів. Інджой!

brobots

1 month 1 week ago

Ми знаємо, що вчителі – це одна з найвагоміших причин вибору школи.

Наші вчителі можуть все: за тиждень запустити навчання в умовах повномасштабної війни, проводити найцікавіші уроки в будь-яких умовах, шукати цікаві та сучасні матеріали, створювати дружню атмосферу на уроках, вести екологічне спілкування з учнями та влаштовувати найкращі пікніки. Більше того: допомогати фронту, шукати гуманітарку, волонтерити, працювати в ТрО чи ЗСУ.

У цьому пості не всі наші супергерої, але по порядку:

Діма
Ніно
Макс
Денис
Артем
Ліля
Олена
Аня
Віталік та Діма

brobots

1 month 1 week ago

😎 У п‘ятницю ми нарешті зустрілися офлайн!

Для дітей та вчителів, які лишилися в Києві чи вже повернулися, ми зробили теплу зустріч (31 градус! ☀️) та відсвяткували завершення такого складного навчального року.

🤪 Учні нарешті поспілкувалися з друзями, поділилися своїми враженнями та історіями, пограли в командні ігри та, звичайно, в лазертаг. Ну і вихідні, шашлики, як обіцяв пан Зеленський!

📷 Публікуємо першу частину фотозвіту з нашого сімейного випускного.

brobots

1 month 2 weeks ago

Поговорили з Василина Дротяк – вчителькою української літератури.
Нижче ви знайдете відповіді на те, як класичні твори відповідають на виклики сьогоденності, а ще – які сучасні твори читають наші учні на уроках. Погнали!

До кінця травня на укроках української літератури вивчали програмні твори, проте за словами Василини, акцент змінювався через досвід повномасштабноі війни росії проти Украіни. Діти з учителем віднаходили нові сенси та дивилися на проблематику текстів під іншою оптикою. Наприклад, у 6 класі читали твір про страх, у 7 програма пропонує кілька текстів про війни, а в 9 – про державну зраду.

Більшість уроків у березні Василина проводила під звуки вибухів чи ППО-шок у Києві. Це те, до чого призвичаїтися було найскладніше.

У травні та червні, після опанування програмних творів, на уроках знайомилися з сучасною українською літературою. Адже хороший письменник – це не лише той, хто вже давно мертвий.
В програмі 11 класу, наприклад, лише один урок на ознайомлення з сучасними письменниками. За словами Василини, цього, звісно, дуже мало.

Тому, наша учителька української літератури підбирала твори самостійно, обираючі ті, що були б цікаві нашим технарям.

Читали «Фарнческу» Доржа Бату, «Мрію про Антарктиду» Маркіяна Прохасько, обрані твори фантаста Макса Кідрука. Звичайно, що не обійшося і без творів найбільш титулованого зараз сучасного українського письменника Сергія Жадана.

Вцілому, з року в рік, наші вчителі української літератури обирають для дітей сучасні тексти, щоб учні поринали ще й у сучасний дискурс, рефлексували над ближчими до них темами.

Ми віримо та точно знаємо, що українська література – це важливий пласт нашоі культури, який впливає на самоусвідомлення та зчитування певних наративів. Ці уроки чудово доповнюють історію, зарубіжну літературу чи, навіть, дозволяють черпати натхнення на тех.проєкти.

До речі, набір у нашу надсучасну та прогресивну школу відкритий.

Посилання приведе вас прямо на сайт з детальною інформацією:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 month 2 weeks ago

Ми знаємо, що ви скучили!

Тому #brobots повертається в Київ.

З липня ми запускаємо наші гуртки (які до цього були тільки онлайн) ще й очно.

Заняття будуть проходити у нашій крутій майстерні зі справжніми спецами.

Тож деталі:

🎯 групи запускаються по мірі набору;

🎯 заняття проводяться очно викладачем у студії робототехніки та програмування;

🎯 ми формуємо чіткий розклад занять та даємо сасостійні завдання, які мотивують учня;

🎯 у групах максимум 8 учнів;

🎯 формуємо навички самостійної роботи поза заняттями, для нас важлива дисципліна та самонавчання;

🎯 за межами уроку учень може комунікувати з викладачем у групі в telegram.

Курси, які ми плануємо запустити, ви можете переглянути в каруселі.

🎈молодші групи (3-5 клас)

– Scratch (просте програмування для найменших);
– TinkerCAD (3D для найменших);
– Construct 3 (основи створення 2D ігор).

🤖 середні та старші групи (6-11 клас)

– Python (програмування);
– Construct 3 (основи створення 2D ігор);
– Blender (моделювання 3D персонажів);
– Unity (створення сучасних 3D ігор);
– Arduino (основи робототехніки).

💸 Вартість занять:
У будні дні – 200 грн.
У вихідні дні – 250 грн.

📍м. Київ, Кловський узвіз, 8.
Ⓜ️ Метро Кловська

🔔 Усі деталі та запис за посиланням:

brobots.org.ua/kyiv/

brobots

1 month 3 weeks ago

Вальтер Беньямін після вражень від пакту Молотова-Ріббентропа сформував своє бачення ходу історії. Минуле завжди недореалізоване та осмислюється кожного трагічного моменту.

Сьогодні ми переживаємо такі трагічні часи, коли хочеться думати про минуле та інтерпретувати його відносно сьогодення.

Писати про історію завжди важко, але ми спробували.

Ми не будемо заглиблюватися у історичне минуле, коли не існувало національної чи етнічної самосвідомості, не будемо будувати лінії «пріємствєнності» Руси чи козаччини щодо України, а почнемо з ХІХ століття, часу, який можна назвати початком зародження модерної нації на теренах сучасної України.

У цьому пості ми спиралися на праці Я.Грицака «Нарис історії України» та Тімоті Снайдера «Криваві землі».
Усі статистичні дані також взяті з праці Ярослава Грицака.

Ми скоротили та тезово відтворили навіть не усі репресії, які за ходом історії переживали українці від імперій та держав із центром в Москві. Ми закінчуємо 60-ми роками ХХ століття, які приводять до загострення питання свободної держави та, пізніше, Незалежності.

Сучасні події, як тимчасова окупація Криму, війна на Донбасі та повномасштабне вторгнення не взяті до уваги, адже цю історію сьогодні творимо ми, всі разом. Осмислимо ці події після нашої перемоги.

Цей пост виражає нашу позицію щодо росії, наше ставлення до кенселингу російської культури та мови.

Ми вважаємо, що культура – це символічне поле, яке так само формує ідентичність, спрйиняття цінностей та розуміння навколишнього світу і свого місця в ньому. Ми закликаємо переоцінити власні погляди на Пушкіних чи Толстих, які виступали за свободу, але себе як панівного аристократичного класу, а не всіх поневолених народів.

Наша позиція – вільна незалежна та суверенна Україна без сумісного смислового поля з росією.

Разом переможемо!

brobots

1 month 3 weeks ago

Привіт!

🙌🏻 Можливо ви бачили, яка велика кількість технічних курсів та навчальних дисциплін доступна в #brobots.

Щоб допомогти вам та дитині зорієнтуватися в напрямках та зрозуміти, що сподобається більше, ми створили маленький гайд.

🙀 Покажіть ці картинки вашій дитині, якщо вона потерпає від мук вибору.

Усі наші курси – на сайті #brobots:

brobots.org.ua/#

🎯 Доступна реєстрація на онлайн-заняття та очні курси в м.Хмельницький.

brobots

1 month 4 weeks ago

Давайте так: всі хороші програми хороші однаково, а погані – кожна по-своєму. Якщо зараз ви зрозуміли, до якої цитати ця відсилка, цей пост для вас. Якщо ні – то ви, щаслива людина.

За нещодавньою інфографікою від Читомо, процентне співвідношення російської літератури в програмі зарубіжки зменшилося з умовних 40% до майже 23% з 1992 року.
Звичайно, це уже прогрес.
Але, якщо задуматися, на УСЮ світову літературу, частка російської в програмі – 1/5!

Згадайте, як довго ви зупинялися в школі на Джеймсі Джойсі, Флобері, Гомері чи Платоні? Швидше за все, твори цих авторів взагалі не розглядалися. Зато 4 томи «Війни і миру» (частина глав де взагалі французькою) чи «Злочин та кара», твори «фронтовиків», «сєрєбряний вєк» чи поема Пушкіна «Полтава»про «зрадника Мазепу» вартувала вам цілого сочінєнія та недоспаних ночей. Якого кольору занавіски в кімнаті Карєніної? Важлива інформація, чи не так?

«Це ж класика!», – Можливо, скаже хтось. «Це наслідки імперіалізму», – відповімо ми.

Відомий філософ та критик Вальтер Беньямін говорив про історію, як про наратив імперських народів. Так само і з літературою. Назвіть хоча б одного польського, угорського, білоруського, грецького чи молдавського письменника. Зато російських ми знаємо сотні. Чим Міцкевич гірший від Пушкіна? Насправді, навіть кращий, але так склалося, що Польща сама постраждала від поділів у 18 столітті та Радянського Союзу у 20-ому.

У #brobots наша вчителька зарубіжної літератури Ніно, ще до початку активної фази почала заміняти особливо неактуальні твори російської літератури на європейські. Діти більше зупинялися на мистецьких напрямках, розглядали знакові твори світової літератури довше, за рахунок годин, які виділялися на російську літературу.

Ми віримо, що наступні роки, а особливо зараз, програма зміниться, діти дізнаються про прекрасного португальського поета Фернандо Пессоа, американську супер-зірку Селінджера чи англійського постмодерніста Фаулза замість завчення напам‘ять пасторалей Єсєніна чи монологів князя Андрія з «Війни і миру».

Тоді буде щастя.
Вивчайте, рухайтеся далі, цікавтеся розмаїттям інших культур та вбийте в собі колоніалізм.

brobots

2 months 3 days ago

Привіт!

Ми відновили дистанційне навчання одразу за тиждень після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Сьогодні ми дізналися в Yuliia Romaniv – викладачки алгебри, геометрії та фізики, як вона зустріла ранок 24 лютого, що її надихає проводити уроки онлайн і як Юлія ставиться до відновлення дистанційного навчального процесу.

У цьому маленькому відео ділимося історією Юлії.

brobots

2 months 5 days ago

Поки в інтернеті точаться суперечки, новини ллються потоком, ми вирішили допомогти усім українцям, які хочуть перейти на українську мову в побуті, на роботі та навіть бачити сни українською.

Для цього ми поговорили з нашою вчителькою української мови, лекторкою марафону «Єдині» та Всеукраїнської школи онлайн – Natalia Vuitik.

Погнали!

🇺🇦 Зробіть свій простір українськомовним.
Змініть налаштування у смартфоні, щоб він «говорив» українською. Перелаштуйте браузер на українську мову, подивіться відео на ютубі українською, послухайте аудіокнижку українською, знайти у музичному напрямі, який вам подобаєтьс українських музикантів і виконавців, подивитися улюблений серіал із дубляжем українською мовою, почитати статтю, блог, книжку українською.

🇺🇦 Під час переходу на українську мову спілкування важлива вдумливість. Слухаючи пісню, зауважте, які слова вам незнайомі й спробуйте знайти їхні значення; до слів із книжки чи серіалу, які вам з певних причин не подобаються, спробуйте дібрати синоніми; якщо почули вислів, що здається вам неправильним, з’ясуйте, чи це дійсно так, як його можна замінити.

🇺🇦 Знайдіть «групу підтримки», розкажіть найближчому колу вашого оточення, що ви переходите на українську й вам знадобиться підтримка у ті моменти, коли здаватиметься, що нічого не виходить. До кола підтримки можуть належати родичі, друзі, колеги по роботі, знайомі, з якими ви ходите на тренування, сусіди, з якими ви вигулюєте собак, будь-хто, кому ви можете довіряти й хто не буде знецінювати ваших спроб.

🇺🇦 Поставте собі ціль. Важливо ще на початку свого шляху визначити свою мету. Визначіть для себе найближчу точку, коли ви поставти запитання, чого вам вдалося досягти. Хай це буде місяць або 21 день. Кажуть, упродовж трьох тижнів може сформуватися нова звичка. От і буде можливість перевірити, чи це дійсно працює.

🇺🇦 Дотримуйтеся правила мовної стійкості, не переходьте на російську, якщо із вами говорять російською. Часто українськомовні переходять на російську з іншими, тому що це вважається «чемністю». Тут ідеться не про чемність — відповідати на запити російською мовою кожен може чемно, але українською, до того ж все одно бути почутим і зрозумілим.

brobots

2 months 1 week ago

🤖 Ардуїнимо в Хмельницькому!

Робототехніка все популярніша та крокує світом! Ми у школі #brobots працюємо з платформою Ардуїно на гуртках: онлайн та очно.

В студіях у Хмельницькому перші учні вже почали працювати з платами та датчиками і наближаються до створення власного пристрою 🙌🏻.

Для того щоб створити власний технічний проєкт, достатньо

😼 зібрати пристрій,
😺написати просту обчислювальну програму та
😺завантажити на плату через USB.

Для програмування використовується спрощена мова C/C++ в спеціальному додатку.

Створювати за допомогою Ардуїно можна прості датчики, контроллери, механічні руки, роботів. Долучати власні розробки можна і до інтернету речей («розумний будинок»).

Ми запрошуємо усіх, хто хоче втілити свою творчу фантазію в робототехніці долучитися до наших гуртків: онлайн чи в м.Хмельницький очно.

Усі деталі на нашому сайті:

brobots.org.ua/khm/

Підпишіться на наші оновлення, щоб не пропустити старт нових груп:

Кловський узвіз 8,

Київ, Україна, 01021