новини з  facebook 

BroBots

23 hours 55 minutes ago

У нашій школі регулярно проходять справжні бої роботів!

Учні утворюють групи, або самостійно створюють машинку-робота, дизайнують усе власноруч та додають оригінальних фіч.

Окрім цього, учасники, що зайняли призові місця мають змогу отримати цінні призи.

Ділимося з вами невеличким фотозвітом з підготовки до бою, а репортаж з місця подій очікуйте в стрічці незабаром!

Долучитися до нашої школи можна тут:

brobots.org.ua/school/

BroBots

1 week 1 day ago

Промайнув цілий тиждень від нашого останнього дня в школі. Можемо видихнути 😌

Ще один рік пронісся супер швидко, втомилися всі: батьки, діти, учителі.
Проте ми пишаємося всім, що зробили разом, і що ще зробимо. Тому були б вдячні вашим відгукам та побажанням під цим постом.

«Останній дзвоник» ми провели нетипово - на природі. Був лазертаг, спортивні ігри, просто спокійний відпочинок. Кожен знайшов свій спосіб розпочати літо. Порція свіжих фото та відосів ще попереду 😏

Далі у нас ще один навчальний рік та купа планів, але, перед цим - літо!

Зараз ми запускаємо літню школу зі шкільних предметів та набираємо нових учнів в 3-10 клас. Чекаємо вас усіх!

Деталі на нашому сайті:

brobots.org.ua/

BroBots

1 week 4 days ago

😍

BroBots

2 weeks 1 day ago

Психологія - ще один важливий фактор, на якому ми робимо акцент у нашій школі.

Нам важливі не лише оцінки та повіедінка учнів, але й їхній психологічний комфорт та взаємодія 🌸

BroBots is at .

3 weeks 21 hours ago

Зазвичай, окрім навчання, батьки хвилюються про дозвілля та додаткові заняття для дітей.

Ми пропонуємо нашим учням різні цікаві гуртки на базі школи, де вони можуть долучитися до неймовірних експериментів та насправді закохатися в науку чи мистецтво.

Набір у нашу школу відкритий, а новий навчальний рік ви можете почати уже разом з однодумцями та великим ком‘юніті зацікавлених в якісній освіті людей.

Посилання на сайт школи з деталями та додатковою інформацію :

brobots.org.ua

BroBots

3 weeks 2 days ago

Старшокласники провели час разом з тьютором на природі, поговорили про завершення навчального року та відкрили сезон шашликів.

Командна робота та ком‘юніті однодумців - це про #brobots у будь-якій справі: від звичайної прогулянки до проектної роботи.

Почитати про нашу школу та команду можна за посиланням:

brobots.org.ua/school/

BroBots

4 weeks 1 day ago

Презентуємо вам авторську літню школу від brobots для учнів 5-10 класів.

Програма навчання відповідає Державним стандартам, включає інтерактивні елементи та залучення кожного учня в навчальний процес. Серед предметів: алгебра, геометрія, фізика, хімія та українська мова.

✅ літня школа від brobots - це унікальна можливість надолужити шкільний матеріал за рік;

✅ заняття будуть проводитися онлайн, тому доступ до навчання можливий з будь-якої точки, головне - наявність інтернету та девайсу, зосередженість та бажання навчатися;

✅ ми спонукаємо учнів самостійно розподіляти свій час та зосереджуватися на навчанні;

✅ маленькі групи, спілкування в телеграм чаті та регулярна перевірка домашнього завдання дає можливість учителю приділити увагу кожному учню;

✅ є можливість вибрати саме ті предмети, щодо яких дитина почуває себе невпевнено;

✅ у нас є досвід та велика кількість позитивних відгуків, тож робимо ставку на позитивний результат.

Посилання для детальної інформації та реєстрації:

brobots.org.ua/summer-online/

BroBots

1 month 11 hours ago

Ми повернулися до школи з дистанційки🥳

Уже активно працюємо, підходимо до завершення семестру та спілкуємося.

Попереду в #brobots активне літо, тому очікуйте на новини від нас уже зовсім скоро.

Не забувайте, що до кінця місяця можна пройти тестування онлайн зі шкільних предметів на нашому сайті.
Посилання:

brobots.org.ua/summer-online/#go-testing

BroBots

1 month 1 week ago

🌸 Інтерв‘ю з Olena Pavliuk: що таке тьюторство в сучасній школі

🤔 Останнім часом ми все частіше стикаємося з поняттям тьюторства в школі. Ще нещодавно це маловідоме і таке далеке від української освіти слово стало частиною шкільних реалій. Усі поважаючі себе сучасні заклади освіти мають позицію тьютора. Школа #brobots не є виключенням, тому ми поговорили з координаторкою освітнього напрямку та тьютором 5-8 класів - Оленою Павлюк, щоб розібратися: чим відрізняється тьютор від просто класного керівника та психолога.

📌 Включеність. Хороший тьютор має бути на зв’язку з батьками майже 24/7, реагувати на прохання учнів та мати інформацію як про навчальний процес, через контакт з учителями, так і про атмосферу в класі. Важливим залишається створення максимально комфортних умов для навчання та спілкування дітей в школі. У brobots не така велика кількість дітей в класах, що дозволяє приділяти увагу кожному учню та його проблемам/запитанням. До того ж, тьютор зазвичай завжди знаходиться в школі, тому дитина знає, що зможе одразу звернутися за допомогою чи поділитися своїми успіхами і переживаннями. Вчителі так само включені в процес: одразу про все повідомляють тьютору, який у свою чергу спілкується з батьками.

👩🏻 “Якщо просять - потрібно робити, щоб не втратити довіру дітей в те, що ти реально допоможеш та розберешся”

👩🏻‍💻 Досвід. Саме це, як не крути, найбільше допомагає у тьюторстві. Олена багато працювала з дітьми, проходила різні всеукраїнські та міжнародні навчальні програми. Тьютором не може бути просто хороша людина без досвіду, або вчитель без попередньої підготовки. Зазвичай, щоб повноцінно аналізувати динаміку класу та встановлювати контакт, потрібно викладати якийсь зі шкільних предметів. Аби розуміти як дитина поводить себе в колективі однокласників під час навчання.

Якщо розглядати навчальні предмети, то є природним для вчителя мати певні очікування щодо дитини (очікувати хорошої поведінки чи 100% концентрації уваги), або якесь розуміння, як має бути “в ідеалі”. Саме це в свою чергу допомагає дитині відкрити свій потенціал на максимум. Проте, потрібно розуміти, що перш за все - питання комфорту дитини.

👩🏻 “#Brobots - не та школа, яка буде дивитися лише на здібності учня, не беручи до уваги загальної динаміки класу та складності предмету”

🙌🏻 Довіра. Вона має місце і в роботі з учнями, батьками та вчителями. Ми завжди відверті щодо здібностей учня, реального рівня знань. Дуже часто завищені, чи навпаки, очікування батьків замінюються, коли є доступ до реальної інформації, наприклад, електронного журналу чи постійного спілкування з тьютором. Ми завжди відкриті до пропозицій дитини перескласти, довчити, йдемо на зустріч, спілкуємося з учителями, можемо надати додаткову навчальну інформацію та допомогти виправити якісь оцінки чи наздогнати матеріал. Тут головне тримати баланс, тому дедлайни для домашок ніхто не відміняв!

👩🏻 “Оцінка - це не вирок”

🤯 Проблеми, з якими може зіткнутися тьютор. Звичайно, ми працюємо у повну силу і залучені підтримкою учнів, батьків та вчителів. Проте, ніхто не застрахований від шкільних викликів. Дуже часто буває таке, що дитина “вимикається” з навчального процесу. Ми розуміємо, що це може бути комплексною проблемою чи протестом, тому одразу намагаємося відреагувати, якщо не можемо впоратися - долучаємо психолога, організовуємо зустрічі з батьками. Головне для дитини - бути почутою та прийнятою.

👩🏻 “Ми схильні дослухатися до дитини допоки вона виконує свої обов’язки і відповідає за той багаж, який на себе бере. Звичайно, ми не повністю керовані учнями, а перед тим як прийняти фінальні рішення аналізуємо усі чинники”.

👩🏻‍🎓 Авторитет. Першочергово він виробляється на етапі знайомства тьютора з дитиною, як викладача предмету. Авторитет - це дуже розмита річ, тому треба прослідкувати, наскільки відносини нормальні впродовж місяця - двох. Зазвичай, все базується якраз на людях. Велика заслуга brobots - в здібності підбирати класні кадри та вибудовувати продуктивні взаємовідносини з дітьми. В цілому, всі працюють як одна велика команда.

🏅 Активності з дітьми. За цей рік ми багато куди їздили разом з різними класами, чи відвідували класні місця. Спочатку дітей треба тягнути кудись майже силоміць, а потім вони ловлять справжній кайф від позашкільного спілкування та нових вражень, що вже самі виявляють ініціативу. Ми помітили, як після таких маленьких пригод разом, змінюється і динаміка спілкування дітей між собою. Учням подобається проводити час з дорослими, переймати досвід.

📊 Тьюторські години. Відбуваються зовсім по різному майже кожен раз. Це не класична класна година з розмовами про правила школи. Зазвичай потрібно оцінити настрій дітей, актуальні проблеми, щоб вирішити, або можна просто щось подивитися разом, якщо діти не мають сил на активне спілкування. Все дуже точково.

👩🏻 “Ми завжди зважаємо на емоційний стан учнів та поточну ситуацію”.

🏡 Тьюторство на карантині. Переходить в більш текстовий формат. Діти та батьки часто пишуть, месенджери горять. Тьюторська година перетворюється на групову терапію 2.0. Першопочатково був страх, що через надмірне навантаження та постійне перебування в мережі, діти не захочуть спілкуватися, адже перебування за комп’ютером цілий день - також стрес. Але поки що все проходить добре. Помітно, що учні сумують за школою, хочуть багато розмовляти та розказувати, ділитися переживаннями. Заповнюють брак контакту порівняно зі звичайними будніми днями в школі офлайн.

😌 Сподіваємося, що вже скоро повернемося в школу, а тим часом повідомляємо, що набір до brobots відкрито для учнів 3-10 класів, а ознайомитися з детальною інформацією можна на сайті:

brobots.org.ua/school/

BroBots

1 month 1 week ago

🙀 Сьогодні ми вирішили зробити вам невеличкий подарунок. За певних, всім відомих причин, подорожувати стало набагато складніше, тому ми, разом з нашою Анною Ведмеденко, проведемо для вас екскурсію.

Знайомтеся, місто, яке називають малим Римом сходу, місто, де зустрічається дух середньовіччя та цікавезні історії недавньої сучасності - Луцьк

Учні 4 класу долучилися до екскурсії онлайн у п’ятницю та у дистанційному режимі погуляли містом, але ми зібрали спеціально для вас найважливіші факти.

🏞Уявіть, що ми починаємо нашу мандрівку через Братський міст і направляємося з сучасного Луцька прямісінько вісторичний центр.

🗣 Якщо ми увійдемо в місто о 12 чи 18 годині, то почуємо не лише дзвін куполів, але й вітання від Кликуна. Ви знали, що у Луцьку представники цієї професії шануються ще з часім середньовіччя і досі просурмлюють містянам та гостям. Пам‘ятники кликунів заховані по всьому місту, тому можна організувати цілий квест. Ми підходимо до одного з таких пам‘ятників (його звуть Стефан) та опиняємося навпростець біля Луцького замку.

🏰Саме Луцький замок став переможцем конкурсу «7 чудес України» серед архітектурних споруд, йому вже близько 700 років, але збережено 80% будови! Споруду називають «Замком Любарта», проте будували його ще два князі: Свидригайло та Вітовт.
Щодо останнього є цікава історія: під час з‘їзду європейських монархів у Луцьку, майже 600 років тому, Вітовту запропонували провести власну коронацію, проте корона дорогою пропала. Містяни вірять, що й досі зажурений князь шукає свою загублену річ і блукає замком у вигляді примари. Містяни навіть зробили велику копію цього королівського аксесуару та встановили у замку.

Сам замок радує нас не тільки своїм мужнім та суворим виглядом, але й цікавинками всередині, адже можна побачити:
👀музей дзвонів;
👀музей книги;
👀художній музей;
👀один з найстаріших друкарських верстатів, що також знаходиться в замку;
👀свічкарню, що досі працює;
👀клуб історичної реконструкції (подекуди можна подивитися на лицарські бої та середньовічні розваги), Аня поділилася з нами історією, що навіть відвідувала його.

☠️Під костелом біля заску влаштовані підземелля, які виходять аж поза центром міста, проте туди ми не спускалися, все ж моторошно😊

⛪️Біля замку знаходиться кірха в неоготичному стилі - відлуння перебування Луцьку під пануванням Німеччини.
Взагалі, у Луцьку, ще з часів середньовіччя, центрувалися представники різних релігійних громад, тому у місті можна побачити безліч релігійних споруд та символів.
Одна з таких цікавинок - бюст антонія педуанського в ківоті одного з будинків. За легендою, мешканці цього дому ніколи нічого не гублять (нам би так!).

📚✍🏻Також, у Луцьку жили і деякий час Косачі - видатні українські інтелектуали, сім‘я Лесі України. Біля дому сім’ї зберігся і «Лесин Ясин», за легендою під ним поетеса написала свій перший вірш «Надія» у 1880 році.
А от сестра Лесі - Ольга, лишила на ценлинці самого замку власний підпис 🙂

💊В історичному центрі розташована музей аптека: там учні почули як лікували людей у різні історичні епохи, подивилися на ліки, якими користувалися у середньовіччі чи у ХХ столітті, подивилися на старовинні меблі та приладдя. Цікаво, що цей музей - ще й функціонуюча аптека, фармацевтам там можна замовити ліки за рецептом.

🎭Далі Аня спустилася до будинку скульптора Миколи Голованя, що біля річки Стир. Митець, що живе там, сам виготовив близько 500 скульптур, що розташовані біля будинку.

🤖Так наша екскурсія чудовим Луцьком і завершується, а ми спонукаємо вас досліджувати куточки нашої батьківщини да долучатися до #brobots, адже наші учителі винахідливі та завжди придумають таке, чого зе точно ніде не було.

Ваші #bro

BroBots

1 month 1 week ago

Школа #brobots проводить безкоштовне онлайн тестування зі шкільних предметів.

Кожен учень може виконати завдання з української мови, алгебри, геометрії, фізики та хімії на сайті. Оцінити знання та навички дитини допоможуть наші вчителі, які будуть перевіряти відповіді на тести. Усі завдання підготовлені з урахуванням освітньої програми МОН і Державних стандартів.

Сьогодні, коли дистанційне навчання вносить свої корективи та залишає багато запитань, доволі складно оцінити якість знань учня. Тому у #brobots ми створили тести, які допоможуть швидко та зручно виявити сильні та слабкі сторони, зрозуміти, в якому напрямку слід рухатися та на що звернути увагу.

Тестування доступне за посиланням: brobots.org.ua/summer-online/#go-testing

BroBots

1 month 2 weeks ago

Гарні новини для всіх-всіх-всіх!

Посилання на тест: brobots.org.ua/summer-online/#go-testing

BroBots

1 month 2 weeks ago

Усі учні школи #brobots впродовж семестру роблять власні проекти.
Діти мають змогу поєднати навчальний шкільний матеріал з програмуванням та дизайном.

Окрім технічних навичок, учень задіює власне креативне мислення, адже задумки проектів бувають скажено цікаві.

Якщо ви давно хочете, щоб у дитини була можливість по максимуму використовувати свої знання, навчатися, бо це цікаво та весело - школа #brobots чекає 🤗

Детальна інформація та запис на екскурсію за посиланням:

brobots.org.ua/school/

BroBots is feeling professional.

1 month 3 weeks ago

Наша семикласниця Соня натякає на те, що набір у 7-й клас (з 1-го вересня - 8-ий) все ще відкрито 🤩

Семикласники, як і усі інші учні нашої школи, виконують власні проекти, старанно навчаються, відвідують з тьюторами всілякі цікаві місцини (від музеїв до закладів), навчаються спортивному виживанню та правилам безпеки, мріють про восьмий клас та уже вміють створювати комп‘ютерні ігри.

Окрім всього, в #brobots для школярів існують різні гуртки: від nature science, хімії і до мистецтва.

Кожна дитина має змогу обрати свій напрям, дізнатися багато нового, відвідувати майстер-класи чи просто насолоджуватися навчанням в одній з найкрутіших та найтехнологічніших шкіл Києва.

На сайті #brobots ви можете ознайомитися з нашими чудовими вчителями, правилами і концепцією, записатися на екскурсію школою, або на один з безлічі наших крутецьких онлайн-курсів.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина стала частиною нашої великої інжинірингової сім‘ї, то переходьте на сайт

brobots.org.ua/school/

Ваша команда #brobots💛

BroBots

1 month 3 weeks ago

Привіт!
На фото наша учениця п‘ятого класу - Маргарита.
Під час навчання у #brobots вона проходить не лише шкільну програму, але й збирає прилади на Arduino, розробляє свої перші проєкти, спілкується з друзями та досліджує світ.

#brobots чекає усіх п‘ятикласників, які хочуть не лише знати теорію, але й практикувати свої навички, проводити цікаві досліди та навчатися з купою позитивних емоцій.

Уся детальна інформація тут:
brobots.org.ua/school/

Чекаємо на вас 🤖

Підпишіться на наші оновлення, щоб не пропустити старт нових груп: