fbpx

новини з  facebook 

brobots

3 days 23 hours ago

Ми знаємо, що ви скучили!

Тому #brobots повертається в Київ.

З липня ми запускаємо наші гуртки (які до цього були тільки онлайн) ще й очно.

Заняття будуть проходити у нашій крутій майстерні зі справжніми спецами.

Тож деталі:

🎯 групи запускаються по мірі набору;

🎯 заняття проводяться очно викладачем у студії робототехніки та програмування;

🎯 ми формуємо чіткий розклад занять та даємо сасостійні завдання, які мотивують учня;

🎯 у групах максимум 8 учнів;

🎯 формуємо навички самостійної роботи поза заняттями, для нас важлива дисципліна та самонавчання;

🎯 за межами уроку учень може комунікувати з викладачем у групі в telegram.

Курси, які ми плануємо запустити, ви можете переглянути в каруселі.

🎈молодші групи (3-5 клас)

– Scratch (просте програмування для найменших);
– TinkerCAD (3D для найменших);
– Construct 3 (основи створення 2D ігор).

🤖 середні та старші групи (6-11 клас)

– Python (програмування);
– Construct 3 (основи створення 2D ігор);
– Blender (моделювання 3D персонажів);
– Unity (створення сучасних 3D ігор);
– Arduino (основи робототехніки).

💸 Вартість занять:
У будні дні – 200 грн.
У вихідні дні – 250 грн.

📍м. Київ, Кловський узвіз, 8.
Ⓜ️ Метро Кловська

🔔 Усі деталі та запис за посиланням:

brobots.org.ua/kyiv/

brobots

5 days 20 hours ago

Вальтер Беньямін після вражень від пакту Молотова-Ріббентропа сформував своє бачення ходу історії. Минуле завжди недореалізоване та осмислюється кожного трагічного моменту.

Сьогодні ми переживаємо такі трагічні часи, коли хочеться думати про минуле та інтерпретувати його відносно сьогодення.

Писати про історію завжди важко, але ми спробували.

Ми не будемо заглиблюватися у історичне минуле, коли не існувало національної чи етнічної самосвідомості, не будемо будувати лінії «пріємствєнності» Руси чи козаччини щодо України, а почнемо з ХІХ століття, часу, який можна назвати початком зародження модерної нації на теренах сучасної України.

У цьому пості ми спиралися на праці Я.Грицака «Нарис історії України» та Тімоті Снайдера «Криваві землі».
Усі статистичні дані також взяті з праці Ярослава Грицака.

Ми скоротили та тезово відтворили навіть не усі репресії, які за ходом історії переживали українці від імперій та держав із центром в Москві. Ми закінчуємо 60-ми роками ХХ століття, які приводять до загострення питання свободної держави та, пізніше, Незалежності.

Сучасні події, як тимчасова окупація Криму, війна на Донбасі та повномасштабне вторгнення не взяті до уваги, адже цю історію сьогодні творимо ми, всі разом. Осмислимо ці події після нашої перемоги.

Цей пост виражає нашу позицію щодо росії, наше ставлення до кенселингу російської культури та мови.

Ми вважаємо, що культура – це символічне поле, яке так само формує ідентичність, спрйиняття цінностей та розуміння навколишнього світу і свого місця в ньому. Ми закликаємо переоцінити власні погляди на Пушкіних чи Толстих, які виступали за свободу, але себе як панівного аристократичного класу, а не всіх поневолених народів.

Наша позиція – вільна незалежна та суверенна Україна без сумісного смислового поля з росією.

Разом переможемо!

brobots

1 week 3 days ago

Привіт!

🙌🏻 Можливо ви бачили, яка велика кількість технічних курсів та навчальних дисциплін доступна в #brobots.

Щоб допомогти вам та дитині зорієнтуватися в напрямках та зрозуміти, що сподобається більше, ми створили маленький гайд.

🙀 Покажіть ці картинки вашій дитині, якщо вона потерпає від мук вибору.

Усі наші курси – на сайті #brobots:

brobots.org.ua/#

🎯 Доступна реєстрація на онлайн-заняття та очні курси в м.Хмельницький.

brobots

1 week 6 days ago

Давайте так: всі хороші програми хороші однаково, а погані – кожна по-своєму. Якщо зараз ви зрозуміли, до якої цитати ця відсилка, цей пост для вас. Якщо ні – то ви, щаслива людина.

За нещодавньою інфографікою від Читомо, процентне співвідношення російської літератури в програмі зарубіжки зменшилося з умовних 40% до майже 23% з 1992 року.
Звичайно, це уже прогрес.
Але, якщо задуматися, на УСЮ світову літературу, частка російської в програмі – 1/5!

Згадайте, як довго ви зупинялися в школі на Джеймсі Джойсі, Флобері, Гомері чи Платоні? Швидше за все, твори цих авторів взагалі не розглядалися. Зато 4 томи «Війни і миру» (частина глав де взагалі французькою) чи «Злочин та кара», твори «фронтовиків», «сєрєбряний вєк» чи поема Пушкіна «Полтава»про «зрадника Мазепу» вартувала вам цілого сочінєнія та недоспаних ночей. Якого кольору занавіски в кімнаті Карєніної? Важлива інформація, чи не так?

«Це ж класика!», – Можливо, скаже хтось. «Це наслідки імперіалізму», – відповімо ми.

Відомий філософ та критик Вальтер Беньямін говорив про історію, як про наратив імперських народів. Так само і з літературою. Назвіть хоча б одного польського, угорського, білоруського, грецького чи молдавського письменника. Зато російських ми знаємо сотні. Чим Міцкевич гірший від Пушкіна? Насправді, навіть кращий, але так склалося, що Польща сама постраждала від поділів у 18 столітті та Радянського Союзу у 20-ому.

У #brobots наша вчителька зарубіжної літератури Ніно, ще до початку активної фази почала заміняти особливо неактуальні твори російської літератури на європейські. Діти більше зупинялися на мистецьких напрямках, розглядали знакові твори світової літератури довше, за рахунок годин, які виділялися на російську літературу.

Ми віримо, що наступні роки, а особливо зараз, програма зміниться, діти дізнаються про прекрасного португальського поета Фернандо Пессоа, американську супер-зірку Селінджера чи англійського постмодерніста Фаулза замість завчення напам‘ять пасторалей Єсєніна чи монологів князя Андрія з «Війни і миру».

Тоді буде щастя.
Вивчайте, рухайтеся далі, цікавтеся розмаїттям інших культур та вбийте в собі колоніалізм.

brobots

2 weeks 4 days ago

Привіт!

Ми відновили дистанційне навчання одразу за тиждень після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Сьогодні ми дізналися в Yuliia Romaniv – викладачки алгебри, геометрії та фізики, як вона зустріла ранок 24 лютого, що її надихає проводити уроки онлайн і як Юлія ставиться до відновлення дистанційного навчального процесу.

У цьому маленькому відео ділимося історією Юлії.

brobots

2 weeks 6 days ago

Поки в інтернеті точаться суперечки, новини ллються потоком, ми вирішили допомогти усім українцям, які хочуть перейти на українську мову в побуті, на роботі та навіть бачити сни українською.

Для цього ми поговорили з нашою вчителькою української мови, лекторкою марафону «Єдині» та Всеукраїнської школи онлайн – Natalia Vuitik.

Погнали!

🇺🇦 Зробіть свій простір українськомовним.
Змініть налаштування у смартфоні, щоб він «говорив» українською. Перелаштуйте браузер на українську мову, подивіться відео на ютубі українською, послухайте аудіокнижку українською, знайти у музичному напрямі, який вам подобаєтьс українських музикантів і виконавців, подивитися улюблений серіал із дубляжем українською мовою, почитати статтю, блог, книжку українською.

🇺🇦 Під час переходу на українську мову спілкування важлива вдумливість. Слухаючи пісню, зауважте, які слова вам незнайомі й спробуйте знайти їхні значення; до слів із книжки чи серіалу, які вам з певних причин не подобаються, спробуйте дібрати синоніми; якщо почули вислів, що здається вам неправильним, з’ясуйте, чи це дійсно так, як його можна замінити.

🇺🇦 Знайдіть «групу підтримки», розкажіть найближчому колу вашого оточення, що ви переходите на українську й вам знадобиться підтримка у ті моменти, коли здаватиметься, що нічого не виходить. До кола підтримки можуть належати родичі, друзі, колеги по роботі, знайомі, з якими ви ходите на тренування, сусіди, з якими ви вигулюєте собак, будь-хто, кому ви можете довіряти й хто не буде знецінювати ваших спроб.

🇺🇦 Поставте собі ціль. Важливо ще на початку свого шляху визначити свою мету. Визначіть для себе найближчу точку, коли ви поставти запитання, чого вам вдалося досягти. Хай це буде місяць або 21 день. Кажуть, упродовж трьох тижнів може сформуватися нова звичка. От і буде можливість перевірити, чи це дійсно працює.

🇺🇦 Дотримуйтеся правила мовної стійкості, не переходьте на російську, якщо із вами говорять російською. Часто українськомовні переходять на російську з іншими, тому що це вважається «чемністю». Тут ідеться не про чемність — відповідати на запити російською мовою кожен може чемно, але українською, до того ж все одно бути почутим і зрозумілим.

brobots

3 weeks 3 days ago

🤖 Ардуїнимо в Хмельницькому!

Робототехніка все популярніша та крокує світом! Ми у школі #brobots працюємо з платформою Ардуїно на гуртках: онлайн та очно.

В студіях у Хмельницькому перші учні вже почали працювати з платами та датчиками і наближаються до створення власного пристрою 🙌🏻.

Для того щоб створити власний технічний проєкт, достатньо

😼 зібрати пристрій,
😺написати просту обчислювальну програму та
😺завантажити на плату через USB.

Для програмування використовується спрощена мова C/C++ в спеціальному додатку.

Створювати за допомогою Ардуїно можна прості датчики, контроллери, механічні руки, роботів. Долучати власні розробки можна і до інтернету речей («розумний будинок»).

Ми запрошуємо усіх, хто хоче втілити свою творчу фантазію в робототехніці долучитися до наших гуртків: онлайн чи в м.Хмельницький очно.

Усі деталі на нашому сайті:

brobots.org.ua/khm/

brobots

3 weeks 5 days ago

😉 Привіт!

👼🏻 Сьогодні День захисту дітей, або дитячий день. Історія цього свята багатозначана, заплутана та непроста. В багатьох країнах цю подію відзначають у різні дати.

Зараз, як ніколи, наші діти проходять випробування: хтось лишився вдома, хтось виїхав, але навчальний процес продовжується попри все.

Знання – це сила. Пізнання наближує нас до істини, якою б вона далекою та неосяжною не була.

Наші вчителі в різних умовах виконували свій обов‘язок і продовжують робити це зараз. Директор #brobots – Пилип Духлій – зараз на передовій захищає нашу країну. Ми робимо все можливе, щоб допомогати з гуманітаркою та військовим забезпеченням.

🙌🏻 У цьому пості ми зібрали ряд порад, які допоможуть убезпечити дитину під час військового стану. Ці невеличкі правила слід завжди пам‘ятати.
Запрошуємо до ознайомлення в каруселі.

💛 Працюємо заради нашого майбутнього. З кожним днем — ближче до перемоги.

brobots

1 month 1 day ago

Привіт!

📅 Сьогодні 27 травня і саме у цей день, у 1821 році була заснована Миколаївська астрономічна лабораторія, перший подібний заклад в Україні.

☝🏻 Але не про це! Ми хочемо поділитися нашим досвідом роботи під час повномасштабного вторгнення країни (💩) рабів в Україну. Також, додали невеличкі спостереження про роботу з учнями.

🧐 Досвід – це те, що нас формує, впливає на теперішнє та майбутнє. Наш досвід – це те, ким ми є зараз 👀. Тому, ми вважаємо його неймовірно цінним.

Діліться з нами своїми спостереженнями з позиції вчителів, батьків чи учнів в коментарях.

🧙‍♀️ Якщо ми вас надихнули настільки, що ви захотіли віддати свою любу дитину до нашого освітнього закладу, то більше деталей можна побачити на нашому сайті. Чарівне посилання заведе вас саме туди:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 month 4 days ago

🤝 #brobots всюдисущий!

📍 Відкрили гуртки у м.Хмельницький та звітуємо свіжими фоточками.

🧑🏻‍💻 Наші нові броботенята вже вивчають Scratch та вчаться працювати з 3D-ручкою.

💃 Для усіх бажаючих долучитися – запис відкритий. Зареєструватися можна через наш сайт. Посилання:

brobots.org.ua/khm/

Ми чекаємо на майбутніх технарів, які хочуть опанувати Python, Scratch, конструктор Arduino чи займатися 3D-моделюванням в Blender.

🔗 Також наші гуртки доступні онлайн:

brobots.org.ua/courses-online/

brobots

1 month 1 week ago

Привіт!

Зробили короткий опис НМТ – і це не про модну крипту, а про національний мультимедійний тест. Саме за його результатами буде відбуватися вступ у виші на здобуття освітнього рівня «бакалавр.

Читати більше радимо на сайті Українськонр центру оцінювання якості освіти.

testportal.gov.ua/osnovne-pro-nmt/

brobots

1 month 1 week ago

Передаємо вітання від всміхненого та щасливого Пилипа!

Завдяки вам, наші підписники, ми змогли зібрати гривнів та накупити корисних речей для наших захисників на передову.

Загальна кількість зібраних грошей: 116 322,60 грн.

Витратили ми: 117 580,00 грн.

Гортайте карусель та побачите на що ми витратили кошти.

Ваші донати та підтримка – це наш особистий сорт ленд-лізу.

Ми дуже вдячні нашим друзям та батькам учнів, які дістали на безоплатній основі такі речі:

– тепловізор;
– засіб нічного бачення;
– гігієнічні товари;
– інші важливі штуки.

Звичайно, що ми не зупиняємося.
Для бійців потрібно ще зібрати та доставити:

– електрокабель (ще 1,5-2 км).
– кабель зв‘язку (3-5 км коаксиального та витої пари) .

Ми сподіваємося отримати крутезний дрон безоплатно, але все одно потребуємо коштів для резервних витрат та критичних запитів.
Наші реквізити нижче та в дублі у коментарях.

Картка Приватбанку: 5168752014141488

Посилання: www.privat24.ua/rd/transfer_to_card?hash=rd/transfer_to_card/%7B%22from%22:%22%22,%22to%22:%225168%207520%201414%201488%22,%22ccy%22:%22UAH%22,%22amt%22:%22100%22%7D

Реквізити:
Установа банку - ПриватБанк
МФО банку - 305299
Отримувач платежу - КОРНІЄНКО ДМИТРО РУСЛАНОВИЧ
IBAN - UA323052990262096400931624892
Рахунок отримувача - 262096400931624892
Валюта картки - UAH. РНОКПП отримувача - 3214100273
Призначення платежу - Поповнення рахунку КОРНІЄНКО ДМИТРО РУСЛАНОВИЧ

PayPal у USD: deimocdp@gmail.com

brobots

1 month 2 weeks ago

🤔 «Як технічні дисципліни можуть стати в нагоді у військовий час?» – запитаєте ви у нас.

А ми скажемо: «Ще й як можуть!» 😎

Зробили підбірочку з найпопулярнішими технічними винаходами та новинками, які сьогодні рвуть не лише русню, а й інтернет 🔥.

✈️ І це ще ми не розповідаємо про благодать у посилочках ленд-лізу, програмування рацій, налаштування частот, перехоплення розмов, блокування ворожих сайтів чи налагодження зв‘язку.

Гортайте карусельку та надихайтеся технічним.

А ми як технічна школа можемо запропонувати навчання у нашій школі, онлайн гуртки чи курси в Хмельницькому.

Усі деталі на сайті:

brobots.org.ua/

brobots

1 month 2 weeks ago

Інтелектуальне!

Підготували для вас підбірку книжок, які наші вчителі читають під час активною фази війни, адже свої знання постійно треба прокачувати, а на дозвіллі робити щось психологічнорозвантажувальне.

Книжки допомогають нам в цей час набратися сил, повірити в дива та дослідити багато хвилюючих питань.

Запрошуємо до перегляду.

brobots

1 month 3 weeks ago

🥳 Маємо хороші новини!

Учора #brobots офіційно відкрили у Хмельницькому гуртки! Ще й не будь-які онлайнові, а справжні ін-ріал-лайф технічні курси для дітей та підлітків.

☝🏻 Ми розуміємо, що сьогодні, як ніколи, дітям потрібна підтримка та сфери реалізації та розвитку. Тому, запрошуємо усіх юних хмельниччан завітати в гості, обрати собі заняття до душі: від програмування до дизайну, та розвивати хардові 💪🏻 скілли тут і зараз!

📍 Адреса студій: ТРЦ Монблан, офіс 324, пров. Степана Бандери, 2/1а, м.Хмельницький.

🔍 Деталі та запис: на нашому сайті, у коментарях чи в приват.

brobots.org.ua/khm/

Підпишіться на наші оновлення, щоб не пропустити старт нових груп:

Кловський узвіз 8,

Київ, Україна, 01021