новини з  facebook 

BroBots

3 hours 45 minutes ago

Прчався ще один тиждень дистанційки, а ми продовжуємо ділитися з вами фотокартками наших старанних учнів та їхніх робочіх місць 😌.

Ми сподіваємося вийти на навчання якомога швидкше, а поки що тішимося продуктивною включенністю наших вчителів та учнів в навчальний процес онлайн.

До того ж, наша школа славиться своєю якісною дистанцікою та онлайн-курсами.

Тож, всі деталі читайте на сайті:
brobots.org.ua/school/

BroBots

3 days 4 hours ago

Під час навчання чи роботи на карантині, домашнє робоче місце - це те що ми бачимо майже весь день.

Ми попросили наших учнів зробити знімки своїх столів, щоб дізнатися, як вони облаштовують свої робочі зони та чи комфортно почуваються.

Ми побачили багато цікавих деталей, малюнки учнів та, навіть, кролика, а ще були приємно здивовані порядком 🐇

А як ви створюєте затишок на своєму домашньому робочому місці?

BroBots

6 days 1 hour ago

Туристичне.

Продовжуємо ділитися нашими знімками з уроку виживання.

Учні відчули атмосферу походу, поспілкувалися, розвели багаття та позадивлялися на природу.

Ми всіляко підтримуємо різні види діяльності для дітей, окрім навчання організуємо шикарні вилазки, дитячі табори та поїздки.

Ситуація: #brobots найкраща школа для дітей.
P.S. а ще у нас є справжній дрон.

Долучитися до нас можуть учні з 3 по 10 клас, достатньо просто заповнити анкету на сайті :

brobots.org.ua/school/

та прийти до нас в гості.

BroBots

1 week 1 hour ago

Привіт, поки всі звикають до нових карантинних обмежень, ми згадуємо наш шикарний урок спортивного виживання.

#brobots та Красный Лист провели заняття в лісі Пущі-Водиці.

Наші учні:
🔥Розбили табір.
🔥Організували багаття (кресалом без пилки і сокири).
🔥Навчиличя працювати з пістолетом (пневматичний).
🔥Забралися на пожежну каланчу.

Таким чином, ми доповнили урок про безпеку в місті і газові балончики, відпрацювали техніку поводження зі зброєю.

BroBots

1 week 3 days ago

Повернення до дистанційного навчання та карантин продовжує вносити корективи у наше навчальне життя.

Ми сумуємо за буднями, проведеними у школі, і постійно думаємо про покращення умов для учнів, нові навчальні програми, проекти, курси та цікаві воркшопи.

Ми уже давно почали готуватися до нового навчального року: формуємо нову концепцію, збільшення кількості учнів, цікавих дисциплін, тощо.

Тому, нагадуємо вам, що набір до #brobots відкрито, ми чекаємо на цілеспрямованих учнів, які прагнуть до навчання, хочуть втілювати свої навички у цікаві проекти та дізнаватися багато нового в усіх царинах.

Деталі можна довідатися на нашому сайті, записатися на екскурсію школою та поспілкуватися з адміністрацією.

Посилання на сайт:

brobots.org.ua/school/

BroBots

1 week 6 days ago

Продовжуємо цикл інтерв’ю з нашими вчителями. Настав час, коли ми спілкуймося з ідейним натхненником та співзасновником школи #brobots – Филипп Духлий.

Батьки учнів та підписники, які нас давно знають, пам’ятають запуск #brobots як гуртка робототехніки у Броварах, та шлях, що ми пройшли до відкриття інжинірингової школи у Києві. І тепер, після двох років роботи школи, ми з впевненістю можемо сказати що вийшло круто і ми на правильному шляху! Тож, сьогодні спілкуймося про складові успіху та плани на майбутнє.

«У #brobots ми ретельно обираємо саме тих учасників навчального процесу, які працюють у нас сьогодні. Кожен викладач горить своїм предметом, має якісну педагогічну освіту та досвід роботи з дітьми», – підкреслює Пилип.

Сьогодні школа активно працює над новими підходами та концепцією, що втілиться в майбутньому у #brobots:
Зокрема, розглядаємо ідею поділити весь освітній процес на тематичні блоки, включити міждисциплінарні підходи та створити чотири інтегровані навчальні курси: Nature Science, Human Science, Life Science та Computer Science - на базі тих наробок, що у нас вже є. Часто під час навчання діти не вибудовують зв‘язків міжпредметами, не бачать взаємодоповнення літератури та історії, наприклад. Впровадження нового підходу ми почнемо з 6-го класу, з часом розповсюджуючи його і на всіх інших учнів.

Natural Science включатиме географію, хімію, фізику, біологію, географію, астрономію і буде базуватись на проектному навчанні. Для виконання проекту будуть потрібні знання з кількох предметів, також він буде мати зв’язок з реальним життям і прив’язуватись до особистого досвіду учня. Такий підхід дозволить підняти мотивацію до навчання у дітей крізь призму розуміння практичності і необхідності знань, наповнить навчання реальним сенсом, а не буде існувати за принципом “навчання заради навчання”. Математику плануємо давати окремим предметом.

Також хотілося б зробити акцент і на Human Science, адже часто технічні школи пропускають цей блок. Ми розуміємо, що без розвитку уявлень про себе, соціальний світ в цілому, людині складно функціонувати і почуватися цілісно. Дітям взагалі дуже складно проводити паралелі між певними процесами в історії, культурі, філософії, знаходити причинно-наслідкові зв‘язки та піддавати раціональній критиці певні теорії. Плануємо включати такі напрями, як розвиток людства, історію, паралельно для кожного періоду вивчати мистецтво та культуру, театр живопис, філософію, етику, коротше кажучи, маємо на меті допомогти дітям розібратися з тим культурним шаром, який подарувало нам людство у спадок.

Інтегрований курс Life science - це базовий набір необхідних знань, що потрібні кожній людині для існування в сучасному світі: основи харчування, сексології, спортивне виживання, фінанси, громадянська освіта, створенню власного бренду в соцмережах, профорієнтація. Ми розуміємо, що все навколо змінюється, і покоління дітей сьогодні мислить інакше. Їм потрібні знання та досвід в багатьох сферах життя, щоб стати гнучкими, вибрати для себе цікаві напрями розвитку. Ми розуміємо, що після закінчення школи в учнів буде мало часу, щоб самостійно розібратися з різними темами, тому долучаємо спеціалістів для ознайомлення хоча б дотично з різноплановістю оточуючого світу. Такий собі шведський стіл, де кожен вправі вільно обрати напрям та хобі.

В школі зараз працюють психологічні групи для кожного класу, основним завданням яких є налагодження комунікації та взаємодії всередині класу, вирішення конфліктів та допомога з соціальною адаптацією. Окремо в разі потреби допомагаємо батькам і організовуємо індивідуальні заняття з психотерапевтом.

Ми прагнемо подолати загальноприйняте розщеплення між технічною та гуманітарною освітою, між “знати” та “вміти”, між “розуміти” та “відчувати”. Готувати дітей до реального життя, а не до екзаменів. А головне – навчити їх бути цілісними та вміти справлятись не тільки з матеріальними, технічними викликами, а й з емоційними.

Не дивлячись на нові віяння та формування програми, все ж плануємо повернутися до витоків: зробити акценти на технічних дисциплінах, давати більше інжинірингових проектів, програмування в цілому. Але ми не виключаємо і ЗНО з реальності, тому українська та англійська мова, математика, історія України теж мають пріоритет.

Зараз набір в #brobots відкритий, а з першого вересня ми запускаємо ще й третій клас, презентуємо нові програми.

Посилання на наш сайт:
brobots.org.ua/school/

BroBots

2 weeks 3 hours ago

Канікули промайнули, дистанційне навчання знову приходить у наше шкільне життя.

А це - наші вчителі: вони дуже часто роблять крутезні колаборації, суміщають заняття, кличуть один одного на допомогу і діляться досвідом.

Зараз, уся наша команда працює злагоджено та потужно, щоб карантинна дистанційка пройшла максимально якісно.

Більше того: набір у нашу школу продовжується. 3-10 класи. Посилання на сайт з детальною інформацією:

brobots.org.ua/school/

😌

BroBots

2 weeks 5 days ago

У нас почалися весняні канікули 😊

Не віриться, що третя чверть навчального року так швидко завершилася.

Зараз в учнів є цілий тиждень на відпочинок та відновлення сил, а у нашої команди - на підготовку до початку останньої чверті.

Набір у школу #brobots все ще відкритий (3-10 класи).
Посилання на сайт:

brobots.org.ua/school/

☀️

BroBots is feeling excited.

3 weeks 3 days ago

Ми багато пишемо про проекти учнів, знання, які діти отримують в нашій школі та різні цікаві заняття, проте, у нас є ще й устаткування, яке дозволяє реалізувати все вищезгадане на практиці.

Діти мають повний доступ до станків та технологій в класах та можуть використовувати обладнання у зручний час.

А набір учнів у нашу школу ведеться тут:

brobots.org.ua/school/

🧑‍🔧👩‍🔧

BroBots

3 weeks 4 days ago

Стартовий набір підходить не тільки для дітей, алей й для дорослих. Переходьте за посиланням в пості, або в магазин на нашій сторінці у фейсбуці:

www.facebook.com/brobots.hub/shop/?ref_code=share_shop&ref_surface=share_shop

BroBots

3 weeks 4 days ago

А це група нових переможців шкільного рейтингу відвідала раменну у подарунок за старання.

Ми мотивуємо дітей навчатися не тільки оцінками, престижністю знань та цікавими уроками, але і виконуємо маленькі бажання 😎

Набір у нашу школу відкритий, а посилання тут:
brobots.org.ua

🖤

BroBots is feeling positive.

3 weeks 5 days ago

На уроках з програмування наші дев‘яти/десяти - класники вчаться писати коди для ігор, вирішують поставлені вчителем задачі на оптимізацію процесів та поступово просуваються до роботи над власним проектом.

Один з учнів, Ілля, уже показав нам власноруч створену гру (аналог китайської стратегії Го) та поділився проблемами, які стоять на шляху.

Ми продовжуємо стежити за проектами та доробками наших учнів з різних класів, а тим часом нагадуємо, що набір у школу (3-10 класи) відкритий.

У #brobots кожен здобувач освіти отримує нові знання і навички та, найголовніше, може втілити їх у власному проекті.

Посилання на наш сайт:

brobots.org.ua/school

BroBots

4 weeks 2 hours ago

💛🖤

BroBots

1 month 2 days ago

Ми вчора теж святкували День народження Шевченка.

Учні разом з Natali Kamo проходили онлайн-вікторини, вирішували завдання, переходили за qr-кодами та дізнавалися багато нових фактів про Тараса Григоровича (без шапок та кожухів).

BroBots

1 month 4 days ago

У п’ятницю наші п’ятикласники на уроці української мови, разом з Надія Кудринецька, писали листи своїм мамам, вітали зі святом та дякували за щоденну працю, турботу та любов.

Ми долучаємося до привітань та зичимо наснаги, успіху та сил усім жінкам.

Пам’ятайте, ви - круті ✊🏻

Підпишіться на наші оновлення, щоб не пропустити старт нових груп: